Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka

Uczniowie klasy II „a” i II „c” Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Staszowie wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka, kontynuatora nauczania Jana Pawła II”. Organizatorem przedsięwzięcia był Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.

Zadaniem konkursowym było samodzielne wykonanie kartki wielkanocnej wraz z życzeniami specjalnie dla urzędującego Papieża Franciszka.

Poniżej prezentujemy kartki wielkanocne: Witolda Szczepańskiego z kl. II „a” i Szymona Orkisza z kl. II „c”, które reprezentowały naszą szkołę w w/w konkursie.

Agata Bazak

28-03-2021, Zbigniew Maruszewski