Każdy ma coś, co może dać innym

W dniach 18 i 19 marca br. z inicjatywy opiekuna Sekcji Wolontariatu odbyła się w naszej szkole charytatywna impreza, na która składały się kiermasz wielkanocny oraz loteria fantowa. Kupując los za jedyne 2 złote, można było wygrać m.in.: książkę, maskotkę, słodycze lub grę planszową. Wśród produktów przeznaczonych na kiermasz znajdowały się wyroby rękodzielnicze: wełniane swetry, szydełkowe serwetki, haftowane podkładki, włóczkowe zajączki czy lukrowane pierniki. Popyt na losy był tak duży, że trzeba je było reglamentować.

Przedmioty na loterię zostały przekazane przez uczniów, nauczycieli oraz lokalnych sponsorów: Artura Garbackiego, Helenę Suską i Anetę Chałońską. Z kolei wyroby rękodzielnicze zostały wykonane i podarowane przez pracowników naszej szkoły.

Zysk z imprezy przekazano na rzecz naszej uczennicy Julii Wilczewskiej.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcję za poświęcony czas oraz podarowane przedmioty, a przede wszystkim za okazanie bezinteresownej pomocy.

Anna Walas

28-03-2021, Zbigniew Maruszewski