Klasa 6 D poznaje rozszerzoną rzeczywistość z ClassVr

4 października 2022 r. grupa uczniów klasy 6 D w ramach zajęć rozwijających umiejętności cyfrowe zapoznała się z ClassVR - wirtualnym laboratorium przedmiotowym zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Po zapoznaniu się z zasadami korzystania z tych nowych dla naszych uczniów pomocy dydaktycznych nastąpiło pierwsze uruchomienie i zapoznanie z wybranymi zasobami jakie oferuje platforma classvr. Nauka z technologią VR pomaga zwiększać zaangażowanie uczniów i to można było zaobserwować u każdego uczestnika zajęć, które minęły nam bardzo szybko i już czekamy na następne.

Tekst i zdjecia: Elżbieta Mikus

06-10-2022, Zbigniew Maruszewski