Klasa III a dobrze tabliczkę mnożenia zna

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła uczestniczyła w akcji XI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia organizowanej 1 października 2021 r. pod hasłem:

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

Uczniowie klasy III a przez kilka dni przygotowywali się do tego wydarzenia. W wyniku przeprowadzonego egzaminu najlepsze wyniki i tytuł: Eksperta Tabliczki Mnożenia uzyskali: Hanna Jońca, Adrian Toporowski, Julia Rajca, Adam Wilk, Paweł Lebida, Bartłomiej Adamczyk, Jenna Dolińska, Ernest Plisak. Certyfikaty potwierdzające pomyślne ukończenie egzaminu wręczył uczniom Pan Dariusz Kubalski – dyrektor naszej szkoły. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Tekst i foto. Edyta Brożyna

06-10-2021, Zbigniew Maruszewski