Komunikat dla Rodziców - zajęcia specjalistyczne

Od poniedziałku, 18 maja br. uruchomiony zostanie kolejny etap stopniowego powrotu do stacjonarnego funkcjonowania szkół. W szkole mogą odbywać się, za zgodą rodziców, zajęcia specjalistyczne z uczniami posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, wymagających wsparcia, w tym odpowiednio zajęć rewalidacyjnych niezbędnych do ich prawidłowego rozwoju. Rodzice uzgadniają z nauczycielami prowadzącymi termin zajęć. Zajęcia będą prowadzone z zachowaniem zasad sanitarnych.

15-05-2020, Marek Poniewierka