KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie !

Od czwartku, 27 stycznia do 27 lutego br. wszyscy uczniowie klas 5 - 8 będą mieli zajęcia w formie zdalnej za pomocą komunikatora MS TEAMS, według tygodniowego rozkładu zajęć. Uczniowie klas 1 - 4 będą kontynuowali kształcenie w trybie stacjonarnym.

Decyzję o ograniczeniu nauki stacjonarnej w szkołach podjął Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek. Szczegółowe zasady zostaną określone w rozporządzeniu, które Minister Edukacji i Nauki podpisze w środę, 26 stycznia br.

Jednocześnie informuję, że zaplanowane od 31 stycznia br. zebrania klasowe z rodzicami odbędą się według harmonogramu w formie zdalnej za pomocą komunikatora MS TEAMS.

Nauka zdalna do końca ferii zimowych – gotowe przepisy - Ministerstwo Edukacji i Nauki

dr Dariusz Kubalski

27-01-2022, Zbigniew Maruszewski