Koncert bożonarodzeniowy klasy II „c”

Piątek 20 grudnia był wyjątkowym dniem dla uczniów klasy II „c” i ich rodziców. Pod kierunkiem pani Małgorzaty Szmyrgały oraz wychowawczyni pani Barbary Dorobek-Skórskiej dzieci przygotowane zostały do występu bożonarodzeniowego, który przedstawiły przed swoimi rodzicami i zaproszonymi gośćmi.

Spotkanie miało magiczną odświętną oprawę. Były występy uczniów, śpiewanie kolęd, wizyta Mikołaja, w rolę którego wcielił się tato jednego z uczniów i wspólne spotkanie w szkolnej świetlicy.

Każdy z gości otrzymał od wychowawczyni klasy symboliczną rózgę, ale by nie było tak poważnie ze słodkim akcentem. Dzieci zaś, za piękny i wzruszający występ, zostały obdarowane przez Mikołaja słodkimi pakiecikami z manufaktury słodyczy. Przedświąteczne spotkanie w szkole wprowadziło wszystkich uczestników koncertu w miły nastrój.

Tekst: Agnieszka Kuraś

Zdjęcia: Rafał Konat