KONKURS NA LOGO PROJEKTU ERASMUS+

REGULAMIN KONKURSU NA LOGO PROJEKTU ERASMUS+

Organizator Konkursu: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie

Cel Konkursu: Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego graficznego symbolu (logo) projektu „Coded Legends". Logo musi odzwierciedlać tematykę projektu związaną z kodowaniem i legendami i zawierać flagi krajów partnerskich współpracujących w projekcie.

Kraje partnerskie: Belgia, Polska, Wielka Brytania, Republika Czeska, Włochy, Grecja.

Logo wykorzystywane będzie przez koordynatora projektu do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych, promocyjnych, itp.

Konkurs trwa od 16.10.2017 do 17.11.2017

Regulamin Konkursu

1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas III-V Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie

2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest stworzenie logo projektu dowolną techniką plastyczną w formacie A4.

3. Jeden uczestnik może zgłosić tylko jeden projekt.

4. Każdy z uczestników konkursu zobowiązuje się do wykonania pracy samodzielnie i potwierdzi własnoręcznie oryginalność swojego pomysłu.

5. Wszyscy chętni proszeni są o składanie prac w wersji papierowej paniom Barbarze Dorobek -Skórskiej , Agnieszce Barańskiej i Beacie Boroń-Sitko.

6. Wyłonione w drodze konkursu logo staje się własnością Organizatora, który może je w dowolny sposób wykorzystywać dla celów promocyjnych projektu.

7. Prace muszą być złożone w wyznaczonym terminie trwania konkursu

8. Kryteria brane pod uwagę podczas oceny prac to:

a) spełnienie wymogów określonych regulaminem

b) tematyka logo związana z projektem

c) kreatywność, oryginalność

d) estetyka

9. Przedstawione w konkursie prace oceniać będzie Komisja Konkursowa składająca się z nauczycieli wchodzących w skład grupy projektowej.

10. Prace nie spełniające wymagań, o których mowa w niniejszym regulaminie lub dostarczone po wyznaczonym terminie, nie będą podlegały ocenie przez Komisję Konkursową.

11. W konkursie przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe
w postaci klocków Lego.