Konkurs plastyczny dla klas I - III

Zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w konkursie plastycznym zorganizowanym przez bibliotekę szkolną na najpiękniejszą zakładkę do książki z cytatem o książkach lub o czytaniu.

Cele:

• pobudzanie i rozwijanie wyobraźni plastycznej dzieci,
  • promocja czytelnictwa,
  • pobudzanie aktywności twórczej.

Regulamin:

1. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I - III.

2. Zgłoszenia do konkursu dokonujemy poprzez złożenie pracy w bibliotece szkolnej do dnia 30.04.2021 r. z informacją zawierającą: imię i nazwisko uczestnika oraz klasę.

3. Każdy z uczestników może wykonać jedną pracę.

4. Technika i forma pracy dowolna.

5. Zakładka powinna być dwustronna o wymiarach: 20 cm x 6 cm. Oprócz elementów zdobniczych musi zawierać cytat o książkach lub o czytaniu.

6. Wyboru najlepszych prac dokona jury uwzględniając następujące kryteria:

• zgodność z tematyką konkursu,
  • oryginalne wykonanie,
  • estetyka wykonania.

7. Dostarczenie pracy jest równoznaczne z przeniesieniem praw autorskich pracy konkursowej na organizatora, zgody na jej publiczne udostępnienie oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu.

8. Organizator zastrzega sobie prawo publikowania prac na stronie internetowej szkoły.

9. Autorzy zwycięskich prac otrzymają dyplomy i nagrody książkowe.

12-04-2021, Zbigniew Maruszewski