Konkurs Plastyczny "Jestem dzielny - badam się z uśmiechem"

Szanowni Państwo!

Uprzejmie zapraszamy dzieci Szkół Podstawowych klas l - Vl do udziału w Konkursie Plastycznym "Jestem dzielny - badam się z uśmiechem". W załączeniu przekazujemy informacje na temat Konkursu wraz z materiałami powiązanymi.

Konkurs został objęty patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, który doceniając przedsięwzięcie, jako wydarzenie o szczgólnej przydatności prozdrowotnej, przyłączył się do niego i przyjął patronat honorowy nad akcją.

Liczymy na Państwa zainteresowanie oraz wsparcie w zakresie informacyjnym wśród uczniów społeczności szkolnej.

Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o zamieszczenie informacji o Konkursie

na stronie internetowej Panstwa szkoły.

Zespół Diagnostyki Oddział Kielce

Organizator Konkursu