Konkursy z okazji Święta Szkoły -10 XI 2017

Z okazji Swięta Szkoły, które będziemy obchodzić 10 listopada 2017 roku, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego ogłasza KONKURSY:
1. Dla uczniów klas I-III - konkurs plastyczny: „Wąsy Marszałka Józefa Piłsudskiego” - Regulamin konkursu >>
2. Dla uczniów klas IV-VII i klas gimnazjalnych - konkurs plastyczny:
"Wykonaj ilustrację do słów Marszałka Józefa Piłsudskiego, w kontekście polskich zmagań o odzyskanie niepodległości: „Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo”. Regulamin konkursu >>

3. Dla uczniów klasy VII i klas gimnazjalnych - konkurs recytatorski o tematyce związanej z osobą Józefa Piłsudskiego lub Legionów Polskich.
Regulamin konkursu >>
Tegoroczne konkursy nawiązują do 150. rocznicy urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego. Dla uczczenia tego jubileuszu Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił rok 2017 Rokiem Piłsudskiego.
10-10-2017, Marek Poniewierka