Kreatywność uczniów klasy III C uchwycona na kolażach zdjęć

Fantazja, kreatywność, dwie skarpetki, kilka dodatków i biała kartka papieru - tyle wystarczyło, by praca domowa przerodziła się w miło spędzony i wesoły czas. Uczniowie klasy III C w ramach pracy plastycznej mieli do wykonania skarpetkowe pacynki. Wyobraźnia dzieci, jak również rodziców, którzy asystowali swoim pociechom przy wykonaniu tego twórczego zadania domowego, zadziałała jak należy i w efekcie powstało w sumie 42 pacynki. Uczniowie chętnie podzielili się efektami swojej pracy pokazując wykonane stworki podczas lekcji on-line. Być może już wkrótce będą oni mogli stworzyć wspólny pacynkowy teatrzyk nie tylko zdalnie, ale w swojej klasie w szkole.

W tym wyjątkowym świąteczno - noworocznym czasie w repertuarze prac kreatywnych nie mogło zabraknąć tego typu akcentów. Tym razem uczniowie stworzyli harmonijkowe, papierowe aniołki, które ozdobiły ich domy na święta.

Kolaże zdjęć: Magdalena Zgórska

Tekst: Agnieszka Kuraś