Królewskie życzenia świąteczne

Klasa 2D z rodzicami od lat przygotowuje piękne kartki świąteczne dla książęcej pary Williama i Kate z dziećmi .
Tym razem klasa przygotowała piękną kartkę w ozdobnym opakowaniu oraz zdjęcie klasy z podpisami dzieci.
Pałac Buckingham szybko zareagował przesyłając na szkolny sekretariat kartkę z pozdrowieniami i z fotografią całej rodziny królewskiej.
W działanie zaangażowane była również wychowawczyni klasy pani mgr Izabela Socha oraz anglistka pani mgr Justyna Szczepańska. Korespondencja z najmłodszym pokoleniem rodziny królewskiej motywuje naszych uczniów do nauki języka angielskiego i zwiększa pewność siebie w dążeniu do celu.

Autor: mgr Justyna Szczepańska

31-01-2020, Marek Poniewierka