Laboratorium Przyszłości: Niesamowity Park Rozrywki: podsumowanie pracy

Klasy V d i IV b zakończyły pierwszy dział LEGO® Education SPIKE™ Essential „Niesamowity Park Rozrywki” w ramach #LaboratoriaPrzyszłości. Podczas działań warsztatowych uczniowie zbudowali: stoisko z przekąskami, wirujące filiżanki, obrotowy diabelski młyn, szybkie wejście do parku oraz idealną huśtawkę. Uczniowie korzystali z materiałów w języku angielskim (instrukcji budowania oraz kodowania). Powstała również prezentacja o najsłynniejszych parkach rozrywki na świecie. Kolejne wyzwania przed nami. Rozpoczynamy dział "Szczęśliwy Podróżnik".

Justyna Szczepańska

Zdjęcie wirujących filiżanek