Las jesienią - wycieczka klasy II c

Drugi rok w klasie, której wychowawczynią jest Izabela Socha realizowany jest program "Przyjaciel Lasu". Opiekę merytoryczną nad projektem oraz wsparcie finansowe objęło Nadleśnictwo Staszów.Celem naszej pierwszej wycieczki w tym roku szkolnym było szukanie zmian zachodzących w przyrodzie jesienią. Pani Joanna Drożdżowska - koordynator programu ze strony Nadleśnictwa opowiedziała nam wiele ciekawostek, jakie kryje las. Wycieczka wzbogaciła wiedzę uczniów. Dzieci spędziły miło czas na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej, relaksującej i malowniczej przyrody leśnej.

Izabela Socha

Zdjęcia: Renata Piwowar