MIKOŁAJKI W SZPITALU

Kolejny raz byliśmy gośćmi oddziału dziecięcego szpitala powiatowego w Staszowie. Z okazji Mikołajek uczniowie klas gimnazjalnych przygotowali przedstawienie dla dzieci. Były piosenki, wesołe wierszyki i świąteczna atmosfera. Na widowni zasiadły podekscytowane dzieciaki, niektóre w ramionach rodziców. Z ciekawością wysłuchały prezentacji i niecierpliwie czekały na upragnionego gościa. Nareszcie pojawił się, dla niego też przygotowana była specjalna piosenka. Oczywiście najbardziej wyczekiwany moment nastąpił na koniec – Święty Mikołaj wręczył wszystkim dzieciom paczki, przygotowane przez organizatora. Akcja mikołajków w szpitalu w Staszowie co roku jest organizowana dzięki wsparciu licznych sponsorów i staszowskiego szpitala. Głównym organizatorem jest pan Artur Garbacki. To dzięki niemu Mikołajki w szpitalu trwają już 12 lat. Nasi uczniowie mieli zaszczyt w nich uczestniczyć, co zawsze było wielką radością. Uczniowie klasy III a odwiedzali szpital corocznie ze swoimi opiekunkami, w ubiegłych latach także z panią Agnieszką Laskowską – Rak.
Oto nasi aktorzy:

Aleksandra Madej III a