Mikołajkowa wizyta w Nadleśnictwie w Staszowie

6 grudnia 2022 r. uczniowie klasy III a uczestniczyli w warsztatach ekologiczno-plastycznych w Nadleśnictwie w Staszowie. Dzieci obejrzały przyrodniczy film o życiu dzikich zwierząt, a następnie otrzymały od Pani Leśnik Joanny Drożdzowskiej kilka zadań. Pierwszym z nich było przystrojenie przygotowanych świerczków, kolejnym wykonanie świątecznych kartek oraz zaprezentowanie kolęd i pastorałek. Świąteczne kartki wykonane przez uczniów klasy III a będą rozesłane do nadleśnictw w całej Polsce. Uczniowie bardzo dobrze wykonali powierzone zadania. W nagrodę dzieci otrzymały kubeczki i poduszki z Mikołajem.

Ewa Marek

Dziewczynki zawieszają słomiane ozdoby

Grupa chłopców zakłada lampki choinkowe

Strojenie świerka zielonymi bombkami