Młodzi kucharze z I a

Uczniowie z I a stale rozwijają swoje swoje zainteresowania. Nie tylko uczą się czytać, pisać, liczyć, rysować i śpiewać ale również postanowili spróbować swoich sił w sztuce kulinarnej. Podczas zajęć w szkole przygotowali się do wykonania ulubionej potrawy wszystkich dzieci – pizzy. Dowiedzieli się wielu ciekawostek o tym daniu oraz samodzielnie wykonali projekt swojej potrawy. W czasie wizyty w Hotelu Miodowy Młyn w Opatowie każdy przygotował swoją pizzę pod czujnym okiem specjalisty. Ale to nie koniec...była też nauka z zakresu savoir-vivre czyli dobrych maniery, bon-ton, znajomości obowiązujących zwyczajów, reguł zachowania się przy stole. Uczniowie obejrzeli również pokoje hotelowe, nauczyli się w jaki sposób należy zachowywać się jako gość hotelowy. A najsmaczniejszym momentem spotkania była oczywiście własna, upieczona pizza.

Uczniowie I a

Foto: mgr Edyta Brożyna