Mobilne Laboratoria Przyszłości na zajęciach z robotyki

7 marca 2023 r. odbyły się zajęcia w ramach Mobilnego Laboratorium Przyszłości. Laboratoria Przyszłości realizowane są przy wsparciu Instytutu Badań Edukacyjnych, Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz Centrum GovTech. Uczniowie klas IVa, IVc, Vb, Vd wzięli udział w zajęciach z robotyki z wykorzystaniem zestawów LEGO Education SPIKE™ Essential oraz LEGO® Education SPIKE™ Prime. Celem projektu jest wyrównanie szans edukacyjnych uczniów w całej Polsce i zapewnienie im warunków do wejścia w przesycony technologią świat z odpowiednimi kompetencjami. Realizację tego celu umożliwia zapewnienie powszechnego dostępu do nowoczesnych technologii oraz wsparcie nauczycieli.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Opracowała: Justyna Szczepańska

Trzy dziewczynki budują z klocków

Trzech chłopców z tablicą w tle