Nabór do klas pierwszych PSP nr 2 TRWA!

Szanowni Rodzice, Opiekunowie

Zawiadamiamy, że szkoła dysponuje wolnymi miejscami do klasy I szkoły podstawowej.

W związku z tym ogłaszamy uzupełniające postępowanie rekrutacyjne.

W dniach od 07 maja 2018 r., do 11 maja 2018 r., przyjmowane są

Wnioski o przyjęcie dzieci (dzieci spoza obwodu) do klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie, na rok szkolny 2018/2019.

Osoby zainteresowane zapraszamy do sekretariatu szkoły.

Druki do pobrania w sekretariacie szkoły oraz ze strony internetowej szkoły: www. zs2.staszow.pl

----------------------------------

1. Wniosek nr 2 o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej zamieszkałego poza obwodem szkoły

2. Załącznki do wniosku nr 2