Nagrody i dyplomy dla uczniów

Bardzo miła uroczystość miała miejsce w Urzędzie Miasta i Gminy Staszów. Burmistrz dr Leszek Kopeć oraz zastępca Burmistrza dr Ewa Kondek zaprosili uczniów, którzy w tym roku osiągnęli szczególne sukcesy w nauce. Pan Burmistrz oraz Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu – pani Jolanta Macias wręczyli pamiątkowe podziękowania uczniom naszej szkoły - Lenie Siwoni z klasy VIII a – Laureatce VI Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego, Adamowi Konatowi z klasy VIII c – finaliście konkursu z geografii i Wojciechowi Glicy z klasy VII a – finaliście konkursu z języka angielskiego. Wyróżniony został Mateusz Bandziarowski – absolwent z najwyższą średnią ocen z naszej szkoły. Nagrody odebrali uczniowie klasy II a wraz z wychowawczynią – panią Barbarą Dorobek–Skórską. W ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej „Zuch semestralny” laureatami zostali Adam Kotlarz, Jakub Dąbrowski, Tadeusz Syrek i Katarzyna Palmąka, a finalistami Filip Szpak, Jan Bilski i Adam Żukowski.

Podziękowania i upominki otrzymali także opiekunowie uczniów oraz Dyrektor Szkoły dr Dariusz Kubalski.

Agnieszka Sałata

Troje uczniów i nauczycieli z dyplomami i upominkami, dyrektor, burmistrz, zastępca burmistrza, kierownik wydziału edukacji

Uczeń odbiera dyplom i gratulacje od burmistrza i pani kierownik wydziału edukacji

Troje uczniów z dyplomami