Niecodzienne lekcje plastyki – klasa 2 b

Od 27 października 2022 roku, uczniowie klasy II b naszej szkoły, systematycznie uczestniczą w zajęciach plastycznych w Staszowskim Ośrodku Kultury. Zajęcia prowadzone są przez panią Katarzynę Ciepielę w ramach Szkoły Edukacji Artystycznej. Te niecodzienne lekcje plastyki są doskonałą okazją do kształtowania umiejętności plastycznych i poszerzenia zainteresowań artystycznych dzieci. Uczą cierpliwości i samodzielności. Rozwijają wyobraźnię, pobudzają fantazję, uczą zachowań społecznych. Serdecznie dziękujemy dyrekcji Staszowskiego Ośrodka Kultury i Pani Kasi za przygotowanie i przeprowadzenie wszystkich zajęć i czekamy na kolejne pomysły.

Uczniowie klasy II b z wychowawcą, Beatą Gromniak

Jesteśmy zadowoleni z naszej pracy

Będziemy robić Marzannę

Bukiety z okazji Dnia Babci i Dziadka