O komersie gimnazjalistów

Komers – wielki dzień trzecioklasistów!

W naszej szkole 28 stycznia 2017r. odbył się wyczekiwany przez wszystkich komers. Próby do niego trwały już od połowy listopada, więc wszystko było dopracowane perfekcyjnie.

Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem dyrektora szkoły P. Jana Gromniaka, który życzył gimnazjalistom udanej zabawy i późniejszych świetnych wyników z egzaminów końcowych. Po przemówieniu rozpoczął się polonez. Najstarsi uczniowie naszej szkoły zatańczyli go z wielką powagą i gracją, widać było pełne starań przygotowania. Następnie rozpoczęły się podziękowania. Gimnazjaliści nakręcili specjalny film, w którym mówią za co kochają naszą szkołę, a także za czym lub za kim będą najbardziej tęsknić. Kolejnym punktem komersu było talent – show, uczniowie wcielali się w role prowadzących, jurorów i występujących artystów. Talent – show naszego gimnazjum wszyscy zgodnie uznali za udane. Po przedstawieniu rozpoczęła się zabawa komersowa, która trwała do godziny 24.00, z przerwą o godzinie 22.00, kiedy to uczniowie zatańczyli w ciekawych przebraniach ,,bieganego” – czyli układ „Poloneza” do szybszej muzyki. Konkurs na najlepsze przebranie wygrała Natalia Wąs, która cały swój kostium wykonała samodzielnie, dlatego był on niepowtarzalny i wyróżniał się ze wszystkich.

Tak minął wielki dzień gimnazjalistów, którego wyczekiwali od pierwszego dnia w szkole. Polonez, „biegany” czy talent – show wszystko wyszło świetnie. Uczniowie zapewne będą wspominać ten dzień jeszcze bardzo długo. Teraz przed nimi egzaminy końcowe, życzymy wszystkim powodzenia i jak najlepszych wyników.

Autor: Kinga Kopeć kl. II b Gimnazjum nr 2

Więcej zdjęć >>