Odpowiadaj na globalne wyzwania - Europa o klimacie

„Odpowiadaj na globalne wyzwania - Europa o klimacie” to kolejny program realizowany w naszej szkole we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej. W lutym i marcu uczniowie klasy 6 d , głównie podczas lekcji wychowawczych, toczyli dyskusje na temat zmian klimatu, zdrowej żywności, oszczędzania energii, wykonywali też różne zadania, np. sprawdzali, jakie rośliny rosną na trawnikach i łąkach kwietnych. Efektem końcowym, oprócz zdobytej wiedzy, były plakaty ilustrujące najważniejsze omawiane tematy. Na pewno warto pamiętać i dbać o środowisko, ono nie może czekać, aż znajdziemy dogodny moment, aby się o nie zatroszczyć.

Wychowawca klasy 6 d Maria Kos

Autorzy plakatów: