Odznaka Jakości programu eTwinning dla PSP nr 2

Miło nam zakomunikować że Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im Ignacego Jana Paderewskiego zdobyła Krajową Odznakę Jakości programu eTwinning za projekt „ Erasmus+ „Coded Legends” . To bardzo cenne wyróżnienie. „ Celem przyznawania Krajowej Odznaki Jakości jest wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły – publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską”. (źródło: https://etwinning.pl/odznaki-jakosci). Koordynatorem projektu eTwinning „Coded Legends” jest pani Justyna Szczepańska.

24-10-2018, Marek Poniewierka