Oferta wypoczynku wakacyjnego dla dzieci rolników

Związek Młodzieży Wiejskiej Zarząd Województwa Świętokrzyskiego pragnie poinformować, że będzie organizatorem dwóch letnich turnusów wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu województwa świętokrzyskiego.(W pierwszej kolejności będą brane pod uwagę dzieci których co najmniej jeden z rodziców objęty jest rolniczym systemem ubezpieczenia społecznego w pełnym zakresie, tzn. jednocześnie ubezpieczeniem wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim oraz emerytalno – rentowym lub pobiera świadczenia z KRUS (emerytura, renta).

I turnus będzie realizowany nad morzem, natomiast drugi turnus nad jeziorem.

Terminy kolonii przewidziane są na miesiące lipiec i sierpień.

Warunki uczestnictwa:

- wiek uczestnika: 10-16 lat

Bardzo prosimy o rozpowszechnianie wśród dzieci i rodziców informacji.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (41) 361-50-38.

__

Związek Młodzieży Wiejskiej RP "WICI"

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego
ul. Wesoła 47/49