Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Młodzież Zapobiega Pożarom” – pod takim tytułem dnia 20 marca 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Staszowie odbyły się eliminacje gminne XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Naszą szkołę reprezentowało sześciu uczniów w dwóch grupach wiekowych.

Klasy IV – VI reprezentowali: Zuzanna Bąk kl. 5B, Natalia Miska kl. 6B, Tomasz Zieliński kl. 6 C.

Natomiast klasy VII – VIII i gimnazjum reprezentowali uczniowie: Wiktor Bąk kl. 8 A, Michał Markowski kl. 8 C i Wiktoria Widanka z kl. III B gimnazjum.

Z rozwiązaniem testu składającego się z 30 pytań najlepiej poradzili sobie Wiktoria Widanka zajmując I miejsce w swojej kategorii i Wiktor Bąk zajmując miejsce III.

Opiekunkami uczniów były panie Joanna Cieśla i Elżbieta Mikus

Opracowanie: mgr Elżbieta Mikus

Więcej informacji i zdjęcia na stronie: http://staszow.pl/xlii-ogolnopolski-turniej-wiedzy-pozarniczej.html

26-03-2019, Marek Poniewierka