Papierowe tulipany metodą origami

Tak pracują uczniowie klasy II „c”

Choć tęsknią wzajemnie za sobą i tradycyjną nauką w szkole nadal dokładają wszelkich starań, by codziennie w domu zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Uczniowie klasy II „c” pilnie uczą się podczas lekcji głosowych i ze starannością wykonują prace domowe. Niestraszne im zadania pisemne, nauka wiersza na pamięć, czy wykonywanie prac plastycznych zleconych przez wychowawczynię Panią Barbarę Dorobek Skórską.

Ostatnio według filmiku przesłanego przez wychowawczynię mieli za zadanie wykonać papierowe tulipany metodą origami. Poradzili sobie świetnie. Efekty ich pracy można zobaczyć na kolażu zdjęciowym. Równie świetnie poradzili sobie z wykonaniem ramki na zdjęcie z opakowania po płycie cd. W tym zadaniu wykazali się dużą kreatywnością przy zdobieniu swoich dzieł.

Autor: Agnieszka Kuraś

Kolaże: Magdalena Zgórska