Pasowanie na świetliczaka

17.11.2021 r. w świetlicy szkolnej odbyło się pasowanie na świetliczaka. Uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali niewielki występ artystyczny. W uroczystości wzięli udział dyrektor Dariusz Kubalski, wicedyrektor Joanna Cieśla, kierownik świetlicy szkolnej Ewa Pawlik-Witaszek oraz pedagog szkolny Anna Dudajek, a także psycholog szkolny Justyna Kula-Procyk. Dzieciaki z klas pierwszych śpiewały piosenki, tańczyły jak również wykonywały zadania sprawdzające ich wiedzę na temat życia świetlicowego. Po części artystycznej miało miejsce uroczyste pasowanie na świetliczaka przez Pana Dyrektora. Po zakończonym występie uczniowie zostali nagrodzeni brawami i słodkościami.

Paulina Małas

22-11-2021, Zbigniew Maruszewski