Początek roku szk. w II "c"

„Pierwsza klasa szybko minęła, sukcesów i przyjaźni mnóstwo przyniosła.

Wakacje przyszły szybko, były intensywne, ciekawe i kolorowe,

Lecz nauki przyszedł już czas.

Ja wiem, że duża przerwa nie może wam zastąpić boiska, lasu, piłki, rozgrzanej słońcem łąki,

Lecz macie tu kolegów do zabawy i rozmowy – w tym roku szkolnym znowu przybyło kilku nowych!

I będą też wycieczki

I szkolne przedstawienia!

To wszystko nie są chyba powody do zmartwienia?”

Klasa II „c” rok szkolny 2019/2020 rozpoczęła z uśmiechem i energią. Wychowawczyni klasy pani Barbara Dorobek – Skórska przywitała swoich wychowanków ciepło i serdecznie, wręczając im słodkie niespodzianki. Wszyscy z radością przywitali dwie nowe uczennice, które zasiliły szeregi II „c”.

Autor: Agnieszka Kuraś

18-09-2019, Marek Poniewierka