Podsumowanie roku nauki pływania

Uczniowie klasy I „c” uroczyście podsumowali rok nauki pływania

W poniedziałek 17 czerwca uczniowie klasy I „c” lekcją pokazową na basenie Powiatowego Centrum Sportowego w Staszowie uroczyście podsumowali rok nauki pływania. Były podziękowania, medale i pochwały.

Swoje umiejętności szlifowali raz w tygodniu pod czujnym okiem instruktorów Pana Arkadiusza Pitka i Pana Romana Brzostowicza, którzy zgodnie stwierdzili, że ich wychowankowie są wyjątkowo zdolni. Potwierdzeniem tych słów jest choćby fakt, że wszystkie dzieci pływają już w niecce najgłębszego basenu. Uczniowie nie pozostając dłużni wobec trenerów ocenili prowadzone przez nich zajęcia na szóstkę, a w podziękowaniu za cierpliwość i poświęcony czas zawiesili na ich szyjach złote spersonalizowane medale z grawerem „Trener Roku 2018/2019 kl. I „c”.

W lekcji pokazowej dzieciom towarzyszyli dumni rodzice, którzy z trybun basenu podziwiali osiągnięcia swoich pociech. Młodzi pływacy pokazali jak pięknie potrafią pokonywać swoje słabości, ale i to, że praca nad formą to nie tylko ogromny wysiłek, ale również radość z osiąganych sukcesów.

Tekst: Agnieszka Kuraś

Zdjęcia: Marcin Katra