Podsumowanie świątecznych działań w Laboratorium Przyszłości

Świąteczny czas sprzyja kreatywnym działaniom łączącym nowoczesne technologie i tradycje świąteczne z całego świata. Podczas zajęć w Laboratorium Przyszłości klasy IVb, Vd oraz III b wzięły udział w świątecznych warsztatach w czasie których dzieci przygotowały maski mikołajków, elfów, reniferów i piernikowych ludzików. Uczniowie przygotowali również kolorowe Christmas crackers: strzelające zabawki bożonarodzeniowe z niespodzianką. Zwieńczeniem świątecznego tygodnia były zajęcia z wykorzystaniem zestawów LEGO® Education SPIKE™ Essential podczas których uczniowie zbudowali i zaprogramowali gry na świąteczny festyn sportowy.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

mgr Justyna Szczepańska

Uczennice pracują nad modelem mini golfa

Uczennice programują na laptopie