PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W WIELKOPOSTNEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest.

Nie przez to , co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II

Wielki Post to czas refleksji i dzielenia się z innymi, m.in. poprzez inicjowanie dzieł charytatywnych. Znając potrzeby uczniów naszej szkoły, zorganizowaliśmy akcję pomocy dzieciom, których rodziny znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. W dniach od 6 marca do 3 kwietnia 2023 r. przeprowadziliśmy zbiórkę żywności, artykułów szkolnych i odzieży.

Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom, Uczniom oraz Wychowawcom, którzy otworzyli serca i razem z nami tak licznie, z poświęceniem i wielkim zaangażowaniem włączyli się w organizowaną akcję. Bez Waszej przychylnej postawy byłoby to niemożliwe! Po raz kolejny pokazaliśmy, że razem możemy więcej, a ofiarowana pomoc stała się dowodem wrażliwości, serdeczności oraz ludzkiej solidarności.

Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy. Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra. Za pomoc i życzliwość – DZIĘKUJEMY !

Życzymy zdrowych, pogodnych świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas z opiekunami: Joanną Wójcik i Elżbietą Pizur

Wolontariusze SKC z darami dla uczniów z naszej szkoły

Wolontariusze SKC z przygotowanymi  darami dla uczniów z naszej szkoły

Wolontariusze SKC z darami dla uczniów z naszej szkoły