Podziękowanie od Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie otrzymała podziękowanie od Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio za udział w akcji charytatywnej pt. „Opatrunek na ratunek”. Przypomnijmy. Przedsięwzięcie to przeprowadzone zostało w naszej szkole z okazji Tygodnia Misyjnego, a zebrane środki opatrunkowe przekazane na rzecz szpitali misyjnych. Dziękujemy raz jeszcze Dyrekcji Szkoły, nauczycielom, rodzicom oraz uczniom za pomoc i okazane wsparcie. Akcję na terenie szkoły koordynowały: Anna Dziewięcka-Fortuna, Elżbieta Pizur i niżej podpisana.

Agata Bazak

29-11-2021, Zbigniew Maruszewski