Podziękowanie za akcję „Każdy znaczek wspiera misje”

Z radością informujemy, że za udział w akcji charytatywnej pt. „Każdy znaczek wspiera misje” otrzymaliśmy podziękowanie z Referatu Misyjnego w Pieniężnie.

Dyrektor Referatu Misyjnego, o. Wiesław Dudar SVD napisał: „Szanowna Dyrekcjo, Grono Pedagogiczne oraz Drodzy Uczniowie Koła Misyjnego przy PSP nr 2 w Staszowie! Gorąco pozdrawiam z Pieniężna, zwanego „Misyjnym Sercem Polski” i dziękuję za zaangażowanie w dzieło misyjne Kościoła. Składam serdeczne Bóg zapłać za włączenie się do akcji misyjnej Referatu Misyjnego Księży Werbistów „KAŻDY ZNACZEK WSPIERA MISJE” i ofiarowanie znaczków pocztowych z przeznaczeniem na cele misyjne. Pozyskane ze sprzedaży znaczków środki finansowe zostaną przeznaczone na najpilniejsze potrzeby na misjach. Dzięki temu posługa misyjna będzie łatwiejsza, owocniejsza, a co najważniejsze pomoże otoczyć wsparciem większą liczbę potrzebujących. Życzę zdrowia, potrzebnych łask Bożych na każdy dzień. Zapraszam do dalszej współpracy, niech „Moc Bożego Ducha” natchnie do modlitwy w intencji misji oraz czynów miłosierdzia wobec najuboższych”.

Akcję na terenie szkoły koordynowało Szkole Koło Misyjne. Włączyli się do niej bardzo chętnie uczniowie i ich rodzice, nauczyciele, w tym nauczyciele religii oraz panie z sekretariatu naszej szkoły.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

Autor: mgr Agata Bazak

09-12-2019, Marek Poniewierka