Podziękowanie za akcję „Klucz do Nieba”

Nasza Szkoła w tym Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice i uczniowie zaangażowani w Szkolnym Kole Misyjnym otrzymała pozdrowienia z Pieniężna i podziękowanie za włączenie się w dzieło misyjne Kościoła. List do naszej szkoły napisał o. Wiesław Dudar SVD – dyrektor Referatu Misyjnego Księży Werbistów w Pieniężnie, w którym podziękował za przyłączenie się do akcji misyjnej Referatu Misyjnego pod hasłem „Klucz do Nieba” i ofiarowanie kluczy na cele misyjne. „Okazany gest życzliwości, wobec misji – czytamy w liście – sprawi, że posługa misjonarzy pracujących w trudnych warunkach misyjnych będzie łatwiejsza i owocniejsza”. Ksiądz Dyrektor zaprosił nas także do dalszej współpracy na niwie Pana.

Agata Bazak

15-10-2017, Marek Poniewierka