Pomagamy skrzydlatym przyjaciołom

Tej zimy młodsi uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie biorą udział w Programie edukacyjnym pt. „Pomóżmy zwierzakom przetrwać zimę”, organizowanym przez Wolontariuszy Grupy Enea.

Nasza szkoła otrzymała pakiet w postaci karmników oraz nasion dla ptaków. Zadaniem dzieci było zapoznanie z zasadami codziennego, prawidłowego dokarmiania ptaków oraz systematyczne dokarmianie skrzydlatych przyjaciół. Akcja dokarmiania potrwa do wiosny. Wkrótce przedstawimy fotorelację.

Ewa Marek

21-09-2021, Zbigniew Maruszewski