Pomogli naszej szkole

PSP nr 2 w Staszowie ma wielu przyjaciół, których cechuje hojność. Społeczność szkoły dziękuję za wsparcie sponsorom:

PHU Progres Helena Suska - Hurtownia ogólnospożywcza

"Cytrus" S.C. Hurtownia Owoców i Warzyw Agnieszka Sierant, Andrzej Chłodnicki

Przedsiębiorstwo drogowe BETOMEX Beata Gajek-Dyl

Dargoleza Polska Sp. z o.o.

Hurtownia Lodów i Mrożonek ”ALMEX Adrian Belusiak

"Zdrowiej" Piekarnia Paweł Chałoński

Do grona naszych darczyńców dołączyli także Państwo Monika i Sebastian Kijewscy, właściciele sklepu Bricomarche w Staszowie. Dzięki przystąpieniu do akcji charytatywnej organizowanej przez Fundację Muszkieterów i sieć sklepów Intermache i Bricomarche przekazane są z ich ramienia miejsca dla dzieci z naszej szkoły, które mogą wyjechać na kolonie pt. „Wakacyjna eksplozja stolicy”. Więcej o akcji pisaliśmy w artykule na początku czerwca. Z całego serca dziękujemy Państwu za włączenie się do akcji i umożliwienie naszym uczniom darmowego wypoczynku po tak trudnym roku nauki.

Dyrekcja, pracownicy i uczniowie szkoły

Tekst i grafika: Elżbieta Mikus

30-06-2021, Zbigniew Maruszewski