Pomóżmy Julii

W dniach 16-19 maja br. w naszej szkole odbędzie się loteria, z której zysk zostanie przekazany na rzecz uczennicy klasy VIII a Julii Wilczewskiej chorej na nowotwór. Wydawało się, że Julia pokonała chorobę, niestety rak powrócił. Julia poddawana jest ponownie chemioterapii, a później czeka ją kolejna operacja. Organizując loterię dla Julii, chociaż tak chcemy wesprzeć ją i jej rodzinę w tych trudnych chwilach.

Sprzedaż losów (w cenie 5 zł) odbywać się będzie od poniedziałku do czwartku, tj. od 16 do 19 maja br. Wolontariusze w tych dniach odwiedzą każdą klasę, by sprzedawać losy. W piątek 20 maja odbędzie się losowanie, a właściciele losów ze zwycięskimi numerami będą mogli odebrać nagrody. Już dwukrotnie nauczyciele, uczniowie oraz rodzice okazali swoją hojność i w ten sposób wsparli Julkę i jej rodzinę. Mamy nadzieję, że i tym razem loteria będzie cieszyć się powodzeniem.

Pieniądze można również wpłacać na konto Stowarzyszenia Aktywna Kraina nr 63 9431 0005 2001 0025 5367 0001 z dopiskiem „Dla Julii Wilczewskiej”.

14-05-2022, Zbigniew Maruszewski