Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Chłopców z rocznika 2008-09

26.04.2023 r. na stadionie OSiR w Staszowie przy ul. Koszarowej odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Chłopców z rocznika 2008-09. Niestety w tym roku do rywalizacji zgłosiły się tylko trzy drużyny. Oprócz naszej „Dwójki” udział wzięli jeszcze uczniowie ze szkoły nr 1 w Staszowie i Połańca. W pierwszym meczu nasi chłopcy spotkali się ze staszowską „Jedynką”. Mimo wielu dogodnych sytuacji do strzelenia gola oraz widocznej przewagi w utrzymywaniu się przy piłce nie potrafiliśmy tego meczu rozstrzygnąć na własną korzyść. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3. W drugim meczu chłopcy z Połańca grali z „Jedynką” ze Staszowa. Drużyna z Połańca okazała się dużo lepsza i wygrała 4:0. Również nasi chłopcy w ostatnim spotkaniu nie sprostali drużynie z Połańca i przegraliśmy 3:6. Skład naszej drużyny: Bąk Michał – VIII b, Cepil Przemysław – VIII D, Koryciński Przemysław – VIII D, Kowalewski Wojciech – VIII B, Samiec Bartłomiej – VIII C, Soboń Jakub – VII B, Sutek Igor – VII C, Wydrzyński Wiktor – VII A, Żyła Olaf – VIII A, opiekun – Rafał Konat.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – SP w Połańcu