Poznajemy zawody naszych rodziców

Kolejnym zakładem pracy w którym pracują rodzice uczniów klasy II b była firma Barbaras. Uczniowie bardzo chętnie wybrali się na wycieczkę aby dowiedzieć się w jaki sposób powstają znane wszystkim czapki letnie i zimowe dla dzieci. Pani Asia bardzo ciekawie opowiedziała o kolejnych etapach powstawania produktu i oprowadziła dzieci po wszystkich stanowiskach pracy. Tak więc od etapu projektu, wzorcowni, krojowni, szwalni, sitodruku, kontroli jakości aż po metkowanie i pakowanie. Bardzo duże wrażenie na wszystkich zrobiły maszyny dziewiarskie i oczywiście laser oraz przeróżne aplikacje do dekoracji produktu. Serdecznie dziękujemy za możliwość zwiedzenia zakładu.

Uczniowie klasy II b

Foto: E. Brożyna