Program Erasmus+ w naszej szkole - szkolenie w Barcelonie

W ramach programu Erasmus+ odbyło się już pierwsze szkolenie nauczycieli języka angielskiego. Od 13 do 17 lutego 2023 r. doskonaliłyśmy nasze umiejętności w zakresie przygotowywania i prowadzenia lekcji z elementami CLIL, czyli Culture and Language Integrated Learning. Wymieniałyśmy się też doświadczeniami z innymi uczestnikami kursu. Z pewnością znajdzie się niejedna okazja do wykorzystania nowych kompetencji.

Czas wolny spędziłyśmy poznając piękną Barcelonę, zarówno jej zabytki, jak współczesność; nie zabrakło też tradycyjnych katalońskich smaków, co można sprawdzić oglądając nasze fotografie.

Marzena Kos, Lucyna Madej

Szkolenie CLIL- przygotowanie lekcji z wykorzystaniem wywiadu z Gretą Thunberg

Na tle katedry Sagrada Familia, najbardziej rozpoznawalnego budynku Barcelony

W Muzeum Picasso, obok słynnego obrazu Las Meninas - Dziewczęta