Program stypendialny dla gimnazjalistów

UWAGA!!! UCZNIOWIE GIMNAZJUM !!! O G Ł O S Z E N I E !!!

Informujemy, że Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego
w Kielcach
realizuje Regionalny program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych gimnazjum i liceum ogólnokształcących
woj. świętokrzyskiego
, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i krajowych środków publicznych.

Pomoc stypendialna skierowana jest do szczególnie uzdolnionych uczniów gimnazjów w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, ICT i języków obcych, dla których trudna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym.

Szczegółowe informacje na temat warunków i trybu przyznawania stypendiów: regulamin, wniosek oraz załączniki dostępne są:

1. w Świętokrzyskim Biurze Rozwoju Regionalnego w Kielcach, ul. Jagiellońska 70, pokój 105A, tel.(0-41) 335-05-02 wew. 114, 151,

2. na stronie internetowej: www.stypendia-swietokrzyskie.pl,

3. na stronie internetowej gimnazjum: http:// www.zs2.staszow.pl

4. w gabinecie pedagoga szkolnego: pani Anna Dudajek (II piętro).

Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt
z wychowawcami i nauczycielami przedmiotów oraz składanie wniosków wraz z wymaganymi załącznikami w sekretariacie szkoły do dnia
2 grudnia 2016r. do godz. 15.00.

Dyrektor Zespołu Szkół – PSP Nr 2 im. I.J. Paderewskiego

i Publicznego Gimnazjum Nr 2 w Staszowie