Program stypendialny dla gimnazjalistów

Informujemy, że Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego w Kielcach realizuje „Świętokrzyski program stypendialny dla uczniów gimnazjów i liceów ogólnokształcących” woj. świętokrzyskiego, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i krajowych środków publicznych.

Pomoc stypendialna skierowana jest do zdolnych uczniów gimnazjów
w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, ICT i języków obcych, dla których trudna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym.

Szczegółowe informacje na temat warunków i trybu przyznawania stypendiów: regulamin, wniosek oraz załączniki dostępne są:

1. informacji udzielają pracownicy Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach: Renata Świercz tel.(0-41) 341-69-11, Mariusz Olszewski tel. (0-41) 341-69-01, Justyna Lelas
tel. (0-41) 341-69-58, Jolanta Sikora tel. ( 0-41) 341-66-30

2. na stronie internetowej : www.sejmik.kielce.pl, zakładka : Stypendia dla uczniów, bądź Regionalny program stypendialnym

3. na stronie internetowej szkoły: www.zs2.staszow.pl

4. w gabinecie pedagoga szkolnego: pani Anny Dudajek ( II piętro)

Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt z wychowawcami klas i nauczycielami przedmiotów oraz składanie wniosków wraz
z wymaganymi załącznikami w sekretariacie szkoły do dnia 3.11. 2017r. do godz. 15.00

Dyrektor PSP nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Staszowie

mgr Jan Gromniak