Przygotowania do zakończenia roku szkolnego 2021/2022

Koniec roku szkolnego 2021/2022 zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku z tym wydarzeniem wiąże się wiele pracy i przygotowań. Jednym z nich jest przygotowanie musztry paradnej z grupą reprezentującą szkołę w pocztach sztandarowych. Ceremoniał szkolny jest bardzo ważnym elementem kształtującym w środowisku uczniowskim postawy patriotyczne oraz uczącym szacunku do tradycji narodu polskiego i symboli narodowych. Tegoroczna grupa, dzięki której uroczystość zakończenia roku szkolnego nabierze wyjątkowego charakteru i podkreśli jej doniosłość to : Natalia Chamerska kl. VIIC, Matylda Baradziej kl. VII C, Anna Adamiec kl. VII C, Igor Kania kl. VII C, Adam Konat kl. VII C, Natalia Linder kl. VII A, Bartłomiej Samiec kl. VII C.

Katarzyna Adamczyk

(Wymieniono wszystkie insygnia do pocztów sztandarowych. Zakup został sfinansowany przez „Szkołę Języka Angielskiego“ K. Adamczyk)

07-06-2022, Zbigniew Maruszewski