„Przyszły do fryzjera dwa jeże”, czyli uczniowie recytują wiersze Ludwika Jerzego Kerna

Dnia 10 czerwca 2021 r. o godz. 13.20 w naszej szkole odbył się doroczny Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas IV-VIII poświęcony twórczości poetyckiej Ludwika Jerzego Kerna.

W kategorii dla uczniów klas IV-VI pierwsze miejsce zajęła Karolina Brocka z klasy VIc, drugie – Adrian Jarecki z klasy Vd, zaś trzecie – ex aequo Milena Zielińska z klasy IVd oraz Bartosz Binkiewicz z Va. W kategorii dla uczniów klas VII-VIII jury nie przyznało żadnego miejsca. Laureatom zostaną wręczone dyplomy i nagrody książkowe.

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Walas, Beata Boroń-Sitko

17-06-2021, Zbigniew Maruszewski