Rajd pieszy „Pożegnanie lata”

Wrześniowy rajd pieszy do Golejowa „Pożegnanie lata” dla klasy VII a i VII b przebiegał trasą: Pocieszka – źródełko do Golejowa – jeziora. Łącznie uczniowie przeszli około 10 km. Na plaży odbył się piknik i zawody w siatkówkę plażową. Uczestnicy rajdu zapoznali się również, ze ścieżką edukacyjną „Małe Mazury”. Poznali bogactwo przyrodnicze golejowskich lasów i jezior (fauna i flora). Rajd był zorganizowany w ramach akcji „aktywny powrót do szkoły po covidzie”.

Barbara Malinowska, Agnieszka Chodyna, Małgorzata Wrona

Siatkówka plażowa na rajdzie do Golejowa klasy VII a i VII b