Rajd rowerowy z okazji Dnia Dziecka

Dnia 1 czerwca 2017 r. uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w rajdzie rowerowym do Kurozwęk, zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka. Opiekunami były panie Katarzyna Adamczyk, Dorota Kapłan i Anna Dziewięcka - Fortuna. Trasa przejazdu przebiegała ścieżką rowerową, wzdłuż rzeki Czarnej, do miejscowości Zagrody, następnie do Zespołu Pałacowego w Kurozwękach. Na miejscu , na uczniów czekało rozpalone ognisko. Po posiłku i chwili relaksu pod parasolami część uczniów zwiedzała teren zespołu pałacowego, a pozostali grali w siatkówkę plażową. Dzień minął przy wspaniałej pogodzie i w miłej atmosferze.

Pobyt uczniów w Kurozwękach w znacznej części został sfinansowany przez Radę Rodziców Zespołu Szkół nr 2 w Staszowie, za co serdecznie dziękujemy!!!

Samorząd Uczniowski PG nr 2 w Staszowie

09-06-2017, Marek Poniewierka