Ślubowanie Pierwszoklasistów

22 stycznia 2021 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie miało miejsce uroczyste ślubowanie i pasowanie dzieci z klas pierwszych na uczniów szkoły. W tym wyjątkowym, długo wyczekiwanym dniu towarzyszyli dzieciom rodzice. Kandydaci na pasowanie popisali się recytacją i śpiewem, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Wzorowo zdali swój pierwszy egzamin udowadniając, że zasłużyli na przyjęcie w poczet szkolnej braci. Dyrektor Szkoły dr Dariusz Kubalski dokonał pasowania dzieci symbolicznym ołówkiem. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki i słodkie "rogi obfitości''. Wszystkim Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów w nauce oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów i koleżanek.

Klasa I A – wychowawca mgr Ewa Marek

Ślubowanie Pierwszoklasistów - klasa I A - zdjęcia