Ślubowanie Świetliczaków

01.12.2022 r. w świetlicy szkolnej odbyło się ślubowanie świetliczaków z klas pierwszych. Na uroczystości pojawili się zaproszeni goście tj. : Dyrekcja Szkoły, kierownik świetlicy, nauczyciele, wychowawcy klas, a także psycholog szkolny. Uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali ciekawy występ artystyczny, podczas którego dzieci zaprezentowały kilka utworów muzycznych, jak również pięknie recytowały wiersze. Po uroczystym złożeniu ślubowania na uczniów czekały słodkości ufundowane przez rodziców, za które jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Wychowawcy świetliczaków z klas pierwszych dziękują także za pomoc i wsparcie w organizacji ślubowania Pani Marcie Pyrek - Januszewskiej oraz grupie z klasy 2a.

Paulina Małas

Małgorzata Krzysztofik

rozpoczęcie ślubowania świetliczków

Rozpoczęcie ślubowania świetliczków